Inferno

To forum Koalicji Inferno

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-03-12 16:38:28

"Podanie Lemo"

Gość

"Podanie Lemo"

Ponawiam podanie tak jak zasugerowano mi wcześniej

1. Ilość popa 704
2. http://ts1.travian.pl/spieler.php?uid=77874
3. Ilość wojska względem populacji - germanie ok 200%
4. Aktywność i zaangażowanie - co tu dużo pisać żona twierdzi że żyje ostatnio Travianem i podporządkowałem życie pod niego. Komputer włączony non stop a kiedy wychodzę z domu zalogowany ciągle na telefonie.
5. Doświadczenie w grze - grałem ze 2-3 lata temu jako legolas a teraz braki wiedzy ze względu na kilka nowych rzeczy od razu weryfikuje w instrukcji i po temacie.
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu) - Tak 1 raz Emila powrót z pustą sakiewką, 3 razy przez Kociaczka zaraz po wyjściu z okresu ochronnego ataki odparte.
7. Dlaczego my - najsilniejszy sojusz w moim sąsiedztwie mam blisko osadę z wyżej wymienionymi użytkownikami. Oczywiście możliwość rozwoju z najlepszymi uczyni mnie jeszcze lepszym graczem a nie ma nic wspanialszego jak dążenie do perfekcji.
8. Napisz coś o sobie - 30lat mieszkam na Śląsku, wolny zawód co wiąże się dużą ilością wolnego czasu no i przede wszystkim jestem nocnym markiem:)

pozdrawiam i czekam na pozytywną opinie:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desingera.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.jaysean.pun.pl