Inferno

To forum Koalicji Inferno

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-03-03 19:14:36

phoenix89

Gość

Podanie Phoenix89

Aby złożyć podanie trzeba założyć nowy wątek w temacie wpisujemy np. " Podanie Alfabeta"

1. Ilość popa (minimum 2 osady):   nie posiadam 2 osad niestety... ale i tak skladam podanie, jak to mowia do odwaznych swiat nalezy....
2. Link do profilu - http://ts1.travian.pl/spieler.php?uid=99177
3. Ilość wojska względem populacji (minimum 100%,a u german 200%) aktualnie okolo 40% ale na moim poziomie raczej jeszcze trzeba klasc nacisk na zupelnie co innego prawda )
4. Aktywność i zaangażowanie - zaangazowanie 10 na 10      a aktywnosc prawie sejsmiczna    po pare razy dziennie na koncie
5. Doświadczenie w grze - szczerze mowiac jest to moje pierwsze konto na travianie nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z grami tego typu. Mysle ze jak na poczatkujacego gracza ( od nieco ponad tyg. )  radze sobie calkiem swietnie...   jest to argumentowane ambicja... czego u mnie nie jest malo
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu):   nie... jak dotad jeszcze nikt mnie nie zaatakowal
7. Dlaczego my ?     proste... jako poczatkujacy gracz najlepiej obcowac z najlepszymi by jak najszybciej dorobic sie wiedzy i doswiadczenia ( dotyczy to wszystkich dziedzin )   jestem przekonany iz moje podanie zostanie odrzucone a decyzje wyekspediuje m.in. brak spelnionych warunkow ale jak juz wyzej napisalem do odwaznych swiat nalezy
8. Napisz coś o sobie     prosty zwyczajny chlopak lubiacy zatopic czas w czyms interesujacym, obecnie przebywam za granicami naszego kraju, pracuje    lubie whyski i bilard dobra nutke na spokojny wieczor i niecly bicik na imprezie,  duzy nacisk w zyciu klade na osiaganie swoich celow ktore ustawiam sobie jak najwyzej mozna...   kultura i kontakty miedzyludzkie to podstawa kolejna z moich regul    

pozdrawiam serdecznie Phoenix89

#2 2012-03-03 19:59:47

phoenix89

Gość

Re: Podanie Phoenix89

aaa   zapomnialem     popa mam 213

obecnie jestem w sojuszu... jest to pseudo sojusz... liczylem na jakas wspolpraca, zaangazowanie, pomoc i wspolprace.... liczylem na to, ze bedzie mozliwosc wykazania sie... okazalo sie ze jest to sojuz 10-cio latkow i ludzi ktorzy nie maja pojecia nic o kontaktach interpersonalnych a co dopiero mowic o strategii i kierowaniu sojuszem.....


takze prosze o zastanowienie sie dokladnie nim zostanie wydany werdykt     a druga osada juz niebawem


pozdrawiam ponownie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl www.predator.pun.pl www.joka.pun.pl