Inferno

To forum Koalicji Inferno

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-02-12 02:03:27

Podanie

Gość

Podane ''kacepe''

1. Mój Pop na tą chwile to 435.
2.http://ts1.travian.pl/spieler.php?uid=29520
3.moje wojsko to nie całe 50% populacji ale jestem na etapie aktywnego szkolenia wiec na dniach osiagne wymagane minimum a nawet wiecej
4.Jestem bardzo aktywnym graczem sam na moim koncie poswięcam szczerze około 14\24h i w tym czasie jestem cały czas zalogowany do tego wchodze czasami na nocnej zmianie Wydaje mi się że bardzo angażuje się w gre a nawet napewno jestem zaangażowany chce się rozwijać!
5.Doświadczenie hm... mój łączny czas to około 2 lata z zadnym sojuszem jeszcze nie zbudowałem cudu ale bardzo chcę to zmienić. grałem w sojuszu <22orange>, DNXIII3 w których nauczyłem się współpracy. plus jak zaczynałem jakies drobne samoróbki ;p
6.Nie byłem atakowany przez nikogo z waszego sojuszu odłamu i koalicji.
7.Jesteście najlepszym sojuszem na tym serwerze a wydaje mi się ze nawet najlepszym ze wszystkich. Chciałbym do was dołaczyć ponieważ chcę grać z najlepszymi!
8. Jestem Mateusz (kacepe) mam 21 lat żyje jak kazdy łatwo nie jest ;p mój drugi świat to Travian! i jestem z tego dumny licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania w razie potrzeby sprawdzenie konta bez problemu pozdrawiam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.sagaonaruto.pun.pl www.forkss.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.hempgruarmia.pun.pl