Inferno

To forum Koalicji Inferno

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-02-11 15:13:52

maxmati

Gość

podanie

1. Ilość popa (minimum 100)                                                 302 i 2 osady i wciąż rosnie
2. Link do profilu                                                                   http://ts1.travian.pl/dorf1.php
3. Ilość wojska względem populacji (minimum 100%)              80% ale nad tym pracuje
4. Aktywność i zaangażowanie                                               potrafie się zaangażować często się loguje i moge wspierać innych na własne możliwości
5. Doświadczenie w grze                                                        3 lata,   średnie
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu)      nie
7. Dlaczego my ?                                                                   odłam sojuszu jest niedaleko mnie i znajduje się wysoko na pozcji a stary się powoli rozpada
8. Napisz coś o sobie                                                             mam 14 lat i pochodze z tczewa n i lubie traviana

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.joka.pun.pl www.predator.pun.pl www.elefterija.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl