Inferno

To forum Koalicji Inferno

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-03-01 17:53:31

Podanie

Gość

Podanie "Lemo"

1. Ilość popa 406 i wyszkoleni już 2-aj osadnicy więc niebawem 2 osada
2. http://ts1.travian.pl/spieler.php
3. Ilość wojska względem populacji ( obecnie 35% ale zmienia sie to jak w kalejdoskopie ponieważ nie oszczędzam wojska na moich sąsiadów w razie rozpatrywania podania mogę szybko nadrobić do 200%)
4. Aktywność i zaangażowanie - co tu dużo pisać żona twierdzi że żyje ostatnio Travianem i podporządkowałem życie pod niego. Komputer włączony non stop a kiedy wychodzę z domu zalogowany ciągle na telefonie.
5. Doświadczenie w grze - grałem ze 2-3 lata temu jako legolas a teraz braki wiedzy ze względu na kilka nowych rzeczy od razu weryfikuje w instrukcji i po temacie.
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu) - Tak 1 raz Emila atak odparty, 3 razy przez Kociaczka zaraz po wyjściu z okresu ochronnego ataki odparte.
7. Dlaczego my - najsilniejszy sojusz w moim sąsiedztwie mam blisko osadę z wyżej wymienionymi użytkownikami. Oczywiście możliwość rozwoju z najlepszymi uczyni mnie jeszcze lepszym graczem a nie ma nic wspanialszego jak dążenie do perfekcji.
8. Napisz coś o sobie - 30lat mieszkam na Śląsku mam wolny zawód co wiąże się dużą ilością wolnego czasu no przede wszystkim jestem nocnym markiem.

pozdrawiam:)

#2 2012-03-01 23:00:50

rzymek

Członek Inferno

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie "Lemo"

chyba zły link i mało wojska jak bedzie limit wojaków napisz jeszcze raz

Offline

#3 2012-03-02 11:35:55

PIJ

Gość

Re: Podanie "Lemo"

Na nie!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jaysean.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.desingera.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl