Inferno

To forum Koalicji Inferno

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-02-26 13:02:19

Podanie Rachun

Gość

Podanie Rachun

1. Ilość popa (minimum 100)- Tego nie spełaniam ale prosze nie odrzucać ( jesli bedzie trzeba to 1 dzien i bedzie ponad 120 )
2. http://ts1.travian.pl/spieler.php?uid=95330
3. Ilość wojska względem populacji (minimum 100%)- 150% wojska nie jade w pop tylko Wojo
4. Aktywność i zaangażowanie- Konto jest pilnowane okolo 20h dzienie przez 2 graczy. Jesli nas nie mam wosjko jest wyprowadzane a surowce ogranicozne do tylu ile zmieści kryjówka
5. Doświadczenie w grze- 2 raz z sojuszme PAT NW na serw x3 budwalem cud swita, na innych serwerach tez gralem ale nie doszlem do tak dobrego sojuszu
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu)- Ted Bundy
7. Dlaczego my ?- Ponieważ szukam sojuszu z silna koalicja gdyż prowadze ostra gre off i moge pomóc lub też czasem potrzebować pomocy...
8. Napisz coś o sobie- Mam 20 lat jestem na kierunku informatycznym w travina gram od 2 gimnazjum praktycznie caly czas z małymi przerwami. Znam sie na prowadzeniu gildi/ sojuszu i mege służyć pomoca ( prze ponad 2 miesiace prowadzielem gildie PAT NW )

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

#2 2012-02-26 13:15:27

Rachun

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie Rachun

Jestem regniety jak by co

Offline

#3 2012-02-26 21:07:14

karapuszek

Członek Inferno

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie Rachun

na nie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animony.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl www.omfo.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.bucktick.pun.pl