Inferno

To forum Koalicji Inferno

Ogłoszenie

Poszukiwani chętni na moderatorów piszcie do alfabeta na pw / forum jeszcze w budowie

#1 2012-01-24 18:31:05

Podanie

Gość

Podanie DragonDeamon

1.Ilość popa: 144
2.Link do profilu: http://ts1.travian.pl/spieler.php?uid=1357
3. Ilość wojska względem populacji (minimum 100%): Na razie jestem w trakcie rozbudowy i byłem pod ciągłym atakiem ze strony sojuszu TOP i postronnych osób
4.Aktywność i zaangażowanie: Loguje się codziennie minimum 10 razy
5. Doświadczenie w grze: Posiadam doświadczenie w szybkiej pomocy osobom znajdującym się bardzo blisko mnie. Grałem za czasów powstawania traviana w pierwsze dni jego wejścia do sieci.
6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu):Nie wydaje mi się.
7. Dlaczego my?: Ubiegam się o wasze członkostwo ze względu na doświadczenie jakie posiadacie. Myślę że będę mógł wam w jakiś sposób pomóc oraz urozmaicić czas gry.
8. Napisz coś o sobie: Witam nazywam się Marek, mam 22 lata, pochodzę z Cieszyna na Śląsku, z tego co mi inni mówią to mam dość dobre poczucie humoru i potrafię rozbawić do łez. Ale jak i również charakteryzuje się wysokim rozsądkiem jak i ryzykownośćią. Bo jak głosi dobre przysłowie: " KTo nie ryzykuje ten nie wygrywa". Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich travianiczów.

#2 2012-01-26 00:06:11

Chev Chelios

Członek Inferno

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie DragonDeamon

Podanie napisał:

3. Ilość wojska względem populacji (minimum 100%): Na razie jestem w trakcie rozbudowy i byłem pod ciągłym atakiem ze strony sojuszu TOP i postronnych osób
5. Doświadczenie w grze: Posiadam doświadczenie w szybkiej pomocy osobom znajdującym się bardzo blisko mnie. Grałem za czasów powstawania traviana w pierwsze dni jego wejścia do sieci.

To nie są odpowiedzi na pytania.

Podanie napisał:

6. Czy byłeś atakowany przez kogoś z Inferno (lub odłamu):Nie wydaje mi się.

Atakuje cię tylu kolesi że zgubiłeś rozeznanie?

Podanie napisał:

7. Dlaczego my?: Ubiegam się o wasze członkostwo ze względu na doświadczenie jakie posiadacie. Myślę że będę mógł wam w jakiś sposób pomóc oraz urozmaicić czas gry.

Pomóc nam w ogóle nie możesz, a urozmaicić grę tylko swoją niewiedzą.

Podanie napisał:

8. Napisz coś o sobie: Witam nazywam się Marek, mam 22 lata, pochodzę z Cieszyna na Śląsku, z tego co mi inni mówią to mam dość dobre poczucie humoru i potrafię rozbawić do łez. Ale jak i również charakteryzuje się wysokim rozsądkiem jak i ryzykownośćią. Bo jak głosi dobre przysłowie: " KTo nie ryzykuje ten nie wygrywa". Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Faktycznie potrafisz rozbawić do łez, tym swoim nieudolnym podaniem na ten przykład. Całą reszta leży i kwiczy.
Moje zdanie: 3xNIE i jeszcze nie, nie, nie. Dziękuję, dobranoc.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animony.pun.pl www.duel0masters.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.omfo.pun.pl